Інженерні мережі. Будівництво. Інжиніринг
 
 

Новини

 
17 липня 2019
Ремонтні роботи у нововолинській «Родинній ковбасці» завершено!

У приміщенні на проспекті Перемоги, 2 відкрився магазин нового формату ТМ «Родинна ковбаска». Вже сьогодні мешканці та гості міста, окрім придбання смачної м'ясної продукції та хлібобулочних виробів, зможуть скуштувати гарячі страви та запашну каву у першому новоствореному фуд-корті Нововолинська. 

 03 серпня 2018
Продовжується виконання робіт по будівництву складського комплексу на вулиці Зеленій у селі Пасіки Зубрицькі Львівської області

Фахівці компанії «Денова» продовжують виконання робіт по будівництву складського комплексу на вулиці Зеленій у селі Пасіки Зубрицькі Львівської області. На сьогодні тривають роботи з влаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж.27 липня 2018
Влаштування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж у житловому будинку на розі вулиць Скрипника та Освицька у м. Львові

Фахівці компанії «Денова» завершують роботи з влаштування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж у житловому будинку на розі вулиць Скрипника та Освицька у м. Львові. На сьогодні уже влаштовано внутрішні мережі опалення, водопостачання та каналізації. Тривають роботи по влаштуванню зовнішніх мереж каналізації та водопостачання.
 
 
 
 
 


09 липня 2018
Влаштування інженерних мереж у житловому комплексі «Forum Apartments» на вулиці Під Дубом у місті Львів.

Спеціалісти компанії «Денова» продовжують роботи з влаштування інженерних мереж у житловому комплексі «Forum Apartments» на вулиці Під Дубом у місті Львів. Зараз уже влаштовано підпідлогові мережі багатоповерхового паркінгу та четвертої секції будівництва. Крім того, тривають роботи над ливневими мережами трьох інших секцій.

 05 квітня 2018
Реалізовано проект – торговий павільйон ТМ «Родинна ковбаска»

Втілений проект торгового павільйону у Львові
 
У місті Львові було реалізовано незвичний проект – торговий павільйон ТМ «Родинна ковбаска» на вул. Патона. Роботи виконувалися спеціалістами компанії «Денова». На місті оновленої споруди вже був магазин, проте його вдосконалили та значно збільшили.
 
Фахівці «Денови» реалізували цей проект «під ключ» всього за два тижні. Досягти такого швидкого результату вдалося завдяки тому, що було виконано всі загальнобудівельні та інженерні роботи. Таким чином, маленький магазинчик перетворився у простору торгівельну точку з сучасним фасадом.
     
  
Павільйон ТМ «Родинна ковбаска» з панорамними вікнами та яскравим зеленим декором вже працює та радує своїх відвідувачів широким асортиментом якісної м’ясної продукції.
 


06 березня 2018
Хід ремонтних робіт в офісному примішенні в БЦ "Оптіма Плаза" у Львові

Оптіма плаза

 

Тривають роботи спеціалістів компанії «Денова» на третьому поверсі офісного центру по вулиці Наукова, 7Д у місці Львові. Офісне приміщення зі зручною парковкою відповідає всім європейським вимогам. Цей проект являється єдиним українським комплексом, що отримав сертифікацію зеленого будівництва. Це говорить про те, що план будівлі відповідає абсолютно всім сучасним критеріям будівництва офісів, та націлений на максимальну ефективність витрачання ресурсів.

Які роботи вже виконані

Вже встановлені стіни із гіпсокартону та вмонтована система каналізації. Майбутня будівля буде витрачати на 40 відсотків менше електроенергії, порівняно з іншими будівлями у місті. Також вмонтовані сонячні системи та чіллер для нагрівання води та охолодження приміщення у холодну пору.

Будівля має систему автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж, опцію консьєрж-сервіс, сучасну телефонію, контроль доступ, цілодобову охорону.

Планування приміщення дає можливість помістити максимальну кількість осіб на даній площі. Організація-замовник дбає про свою команду співробітників та робить все, щоб забезпечити дійсно комфортні умови для продуктивної праці.

  
 
 
Контакти
 
ТзОВ «Денова»
 
79014, м. Львів, вулиця Мучна, 23, офіс 4
 
Тел.: +38 (032) 295 84 69
+38 (067) 674 24 99
 
Факс.: +38 (032) 295 84 62
 
e-mail: office@denova.com.ua
 
Ми на LinkedIn
 
На карті